NORTH EDGE MULTI-FUNCTIONAL PO-NEAP46B
Product Code
PO-NEAP46B
৳ 8160
Pre Order
Global Shopping, Home Delivery 25-30 Days
01-Year Warranty
(NB: 10% Advance Is Required For Pre Order)
Quantity
This is a pre order item
Add to Cart
Buy Now
Description
Reviews
Description
Brand
: North Edge
Model
: Apache46
Weight
: 95g
Movement
: Electronic
Case
: Alloy
Strap
: Nylon
Buckle:
Stainless Steel
Mirror
: Reinforced Glass
Special Function:
Altimeter, Compass, Barometer, Night Vision
Waterproof
: 50M
Case Width
: 46mm
Case Thickness
: 12.5mm
Strap Width:
24mm